Гнучкі резервуари для питної води від виробника

Мобільне рішення для економічного зберігання рідин з установкою від 2-х днів
5 років гарантії
Високоміцна тканина і фурнітура (Європа, США)
UV-захист

  Обсяг10 м3 – 500 м3
  Що таке гнучкі резервуари?

  Гнучкий резервуар – це еластична ємність, яка застосовується для зберігання та транспортування рідин, таких як добрива, вода, паливо, олії, промислові та сільськогосподарські стоки. Для виготовлення резервуарів Flexsol використовується спеціальна полімерна тканина посиленого плетіння, яка захищає вироби як від зовнішніх факторів навколишнього середовища, так і від впливу рідини зсередини.

  Варіанти застосування
  ПОСТАВКА ПІД ЧАС АВАРІЙ АБО РЕМОНТУ
  Водосховища для військових лагерів
  ВОДОПОСТАЧАННЯ У ХОДІ ГУМАНІТАРНИХ МІСІЙ
  Переваги гнучких резервуарів
  01
  Вигода
  Значно вигідніше, ніж
  жорстко-каркасні вироби
  02
  Зручність
  Просте транспортування та монтаж.
  Великий обсяг завантаження при малій
  вазі та габаритах в порожньому стані
  03
  Герметичність
  Немає запаху, немає витоку,
  немає шкоди для грунту
  04
  Швидкість
  Установка на підготовленій
  території займає менше години
  05
  Інертність
  На відміну від металевих ємностей,
  не вступає в реакцію з речовиною зберігання
  06
  Мобильність
  Не вимагають будівельних робіт,
  зведення фундаменту
  і дозвільної документації

  КОМПАНІЯ FLEXSOL РОЗРОБИЛА ТЕХНОЛОГІЮ
  ЗАХИСТУ ЗВАРНОГО ШВА – DOUBLE SEAM PROTECTION

  01
  Нагрівання матеріалу здійснюється зсередини, утворюючи монолітне з'єднання. Максимальна температура зосереджена на з'єднуючихся поверхнях, а мінімальна - на зовнішніх. Зовнішні поверхні не нагріваються, що знижує деформацію в зоні шва.
  02
  Для абсолютної герметичності використовується ізоляційна стрічка, яка захищає шов зсередини. Це дозволяє виключити порушення цілісності та проникнення агресивних речовин до кордової основи.
  03
  З'єднання тканини здійснюється за допомогою струму високої частоти. Комплексний нагрів матеріалу до рівня молекулярного плавлення дозволяє досягти монолітного з'єднання окремих елементів.
  Гнучкі резервуари для питної води від виробника

  Чиста вода є основою життя. Але як її зберігати в умовах, якщо стандартний водопровід недоступний? У такому разі рекомендується використовувати спеціальні гнучкі ємності для питної води. Вони виготовляються зі спеціалізованої полівінілхлоридної тканини, яка відповідає всім вимогам і стандартам Євросоюзу. Вона повністю безпечна для людини, не виділяє шкідливих речовин або канцерогенів і підходить для тривалого зберігання рідини.

  Зазначимо, що термін зберігання води безпосередньо залежить від низки факторів, серед яких біологічний і хімічний склади продукту, температура навколишнього середовища, герметичність ємності, матеріал її виготовлення та ін. Металеві бочки та цистерни не є оптимальним варіантом. По-перше, вони покриваються корозією та вимагають регулярного підфарбовування. По-друге, вони досить важкі й об’ємні, тому при їх транспортуванні виникає маса проблем. Набагато практичніше купити ємності для питної води з ПВХ-тканини. Вони займають мінімум місця, мало важать і не вимагають особливого догляду.

  Галузь застосування

  Жителі міст зазвичай не замислюються про те, де береться вода та як її зберігати. Вона доступна в будь-який час — або у водопроводі, або в кулерах. У сільській місцевості ситуація дещо інша. Багато сіл не мають централізованого водопроводу, а в полі організувати джерело просто не вийде.

  Якщо вам потрібна питна вода там, де її немає, то варто подумати про те, як організувати запас. Він може бути тимчасовим, постійним або екстреним. Перший варіант зазвичай облаштовують фермери та дачники. Вони купують ємності, створюють для них спеціальне місце й використовують на сезонній основі. Наприклад, для поливу, внесення добрив, забезпечення санітарних цілей та ін. Такий же варіант підходить і для будівельних майданчиків.

  Постійний спосіб зберігання використовується там, де вода потрібна не періодично, а цілий рік. Зазвичай для цього облаштовують спеціальні ємності великого обсягу, нерідко об’єднуючи їх один з одним. Їх встановлюють у посушливих районах, у віддаленні від комунікацій та ін.

  Екстрений спосіб використовується співробітниками МНС, армією та ін. Він передбачає забезпечення особового складу та населення чистою питною водою в умовах війни, техногенних катастроф тощо. Основний плюс м’яких конструкцій в тому, що їх можна розгорнути практично в будь-якому місці протягом декількох годин. При цьому не доведеться використовувати підіймальні крани або іншу складну техніку.

  Переваги гнучких ємностей

  Розглянемо, які переваги має спеціалізований резервуар для зберігання питної води:

  • Високий рівень мобільності. Його можна скласти та помістити у причіп легкового автомобіля або вантажівку. Транспортування можна виконати до будь-якої місцевості, зокрема до лісу, поля, важкодоступних місць.
  • Доступна вартість. Гнучкі резервуари коштують в рази дешевше, ніж класичні металеві або пластикові. Також вони не вимагають обслуговування, підфарбовування та ін., що знижує експлуатаційні витрати.
  • Стійкість до ультрафіолету, природних явищ і навантажень. Полівінілхлоридна тканина не руйнується й не деградує від сонячного світла. Вона витримує перепади температури, ударні навантаження та ін.
  • Герметичність. Матеріал не пропускає воду ні всередину, ні назовні. Завдяки цьому рідина не випаровується та залишається чистою максимально довго. Всередину не потрапляють пил, листя та ін., не затікає дощова волога тощо.
  • Стійкість до корозії. До складу додаються спеціальні присадки, які не дають матеріалу іржавіти або псуватися. Вони зберігають свої властивості протягом усього терміну експлуатації бака.

  Подібні резервуари дуже зручні в експлуатації. Вони можуть мати обсяг від 5 до 500 м3, а їх монтаж проводиться на заздалегідь підготовлений майданчик. Особливих вимог до нього не висувається — він повинен бути стійким і не містити гострих каменів. При цьому якось оформляти або реєструвати його немає потреби, оскільки фундамент під бак не облаштовується.

  Технологія виробництва

  Компанія Flexsol працює з ПВХ-матеріалами з 2003 року — ми є лідером з виробництва гнучких накопичувачів і реалізуємо свої товари у 20 країнах світу. Для склеювання заготівель ми застосовуємо СВЧ FIAB 900 шведського виробництва, який вважається найкращим у своєму класі. Зварювання проводиться струмами високої частоти. Вони розігрівають матеріал до заданої температури, після чого він з’єднується та спресовується. Як результат, утворюються молекулярні зв’язки, які надійно утримують полотно, не даючи йому розходитися.

  Додатково кожен шов обробляється полімерною стрічкою. Вона зміцнює його та захищає армувальний шар від контакту з рідиною. Кожна накопичувальна ємність для питної води виготовляється з сертифікованих матеріалів і проходить строгий контроль якості. Це дозволяє нам давати гарантію на неї терміном 5 років. Середній термін служби при цьому становить 15-20 років в залежності від особливостей експлуатації.

  Як зробити замовлення

  Для того щоб купити підхожу ємність, потрібно визначитися з тим, які обсяг і форма вам необхідні. Ми виготовляємо їх за індивідуальними замовленнями, тому ви можете вказувати будь-які параметри. Зателефонуйте або напишіть нам, і менеджери дадуть відповідь на всі наявні питання, детально проконсультують вас і допоможуть здійснити купівлю.

  Ми пропонуємо:

  1. Сертифіковані товари з офіційною гарантією. У них можна зберігати як питну, так і технічну воду.
  2. Професійні консультації з будь-яких питань. Ми розповімо, чим одні тканини відрізняються від інших, які вам підійдуть, як облаштувати місце для зберігання та ін.
  3. Гнучкі й інноваційні рішення для екологічного та економічного зберігання рідин і газів. У нас можна замовити ємності не тільки для води, але і для агресивної хімії.

  Телефонуйте — ми готові до взаємовигідної співпраці!

  Оформити заявку

   Наші клієнти
   Наші партнери
   500+ компаній
   20 країн
   Більше ніж 500 компаній із 20 країн
   світу
   використовують продукцію
   FLEXSOL для герметичного
   зберігання рідин та газів
   Наша продукція
   на карті світу