Полімерні вкладиші для зберігання рідин від виробника

Рішення для реставрації старих та ізоляції нових ємностей
5 років гарантії
Високоміцна тканина та фурнітура (Європа, США)

  Об`ємВід 100 м3
  Що таке полімерні вкладиші

  Найбільш вигідним способом реконструкції старих металевих або бетонних ємностей є вкладиші із міцних тканин із PVC, PU, TPE або PTFE покриттям. Вони служать для забезпечення повної герметизації та ізоляції рідин, стійкі до корозії, а також хімічно агресивних речовин.

  Полімерні вкладиші призначені для герметичного зберігання КАС та інших рідких добрив, нафтопродуктів, кислот, питної води, промислових та харчових стоків та ін.

  Способи використання полімерного вкладишу
  реконструкція та ремонт старих вертикальних і горизонтальних ємностей з металу або бетону
  переобладнання резервуарів під зберігання специфічних речовин
  забезпечення герметичності сборних металевих ємностей
  Переваги полімерних вкладишів
  01
  ЕКОНОМІЯ НА РЕМОНТІ
  Цей варіант є найбільш вигідним способом реконструкції старих вертикальних і горизонтальних металевих, а також бетонних ємностей.
  02
  НЕ ПОТРІБНО КУПУВАТИ НОВУ ЄМНІСТЬ
  Таким чином ви не витрачаєте кошти на покупку, транспортування, підготовку фундаменту і монтаж.
  03
  ЕКОНОМІЯ ВАШОГО ЧАСУ
  З урахуванням часу на виміри і монтаж, оновлена ​​ємність зможе прийняти рідину вже через 2 тижні після дзвінка в компанію Flexsol
  04
  МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ
  Переобладнання під зберігання різних типів рідин: палива, добрив, промислових стоків, води та інших
  Приклади наших робіт

  Полімерна вкладка – це інноваційний виріб, який зарекомендував себе як перспективніша альтернатива класичному ремонту металевих або бетонних резервуарів. Процес реконструкційних робіт резервуарів з вертикальним розміщенням за допомогою полімерного вкладиша гарантує тривалішу експлуатацію, при цьому витрати на ремонт РВС за допомогою вкладиша в рази нижчі! Вкладиш легко забезпечить зміну призначення резервуара та проведення його якісної герметизації. Він не схильний до появи корозії і впливу на склад рідини, що зберігається. Використання вкладки дозволить суттєво заощадити на витратах, необхідних для відновлення неналежного РВС або купівлі нової ємності, яка на сьогоднішній день зовсім не доцільна.

  Коли застосовується полімерна вкладка?

  Ремонт резервуарів передбачає використання великої кількості різних робіт, які відрізняються трудомісткістю та суттєвими витратами часу та коштів. Вкладиш є економічним варіантом і застосовується у таких ситуаціях:

  Реставрація старої ємності. За наявності у підприємства старої ємності з металу або бетону, що зжила себе, вимагає дорогого ремонту та отримала експлуатаційні ушкодження. Відновити РВС за допомогою монтажу вкладиша для внутрішнього оздоблення резервуара по периметру.
  Поліпшення ями для збирання. За наявності ями зі створеною опалубкою або проведеним бетонуванням можна скористатися даним продуктом і отримати можливість для отримання більш надійного та якісного резервуару.
  Для доповнення модульного резервуару. Деякі ємності створюються із кількох частин. Для отримання якісної герметизації вони обов’язково вистилаються вкладишами. За відсутності цієї деталі або її деформації від тривалої експлуатації можна придбати новий об’єкт та зробити заміну.
  Для зміни напряму використання. При тривалому зберіганні рідини одного роду резервуар стає непридатним для інших цілей. Щоб ремонт РВС (резервуару вертикального сталевого) не став причиною великих витрат, а ємність можна було використовувати для іншої рідини, можна вистелити її полімерним вкладишем.
  Дані процеси дають можливість як для економії і прискорення процесу ремонту, а й проведення перепрофілювання організації чи розширення виробництва.

  Переваги від використання вкладиша

  Капітальний ремонт РВС передбачає проведення робіт високої складності. При використанні вкладки вони можуть бути виключені або скорочені до мінімуму. Додатково можна отримати низку позитивних особливостей:

  тривалий термін експлуатації строком від десяти років;
  можливість проведення швидкого монтажу за допомогою спеціалістів;
  забезпечення якісної герметизації ємностей із будь-якими ушкодженнями;
  відсутність реакції з будь-якими рідинами хімічного чи органічного походження;
  стійкість до корозії та зміни складу рідини;
  несприйнятливість до прямих сонячних променів та механічних пошкоджень;
  щільна фіксація до стінок ємності та абсолютна герметичність зберігання.
  Всі ці позитивні сторони стали можливі завдяки особливостям матеріалу, що використовується. Він має високу густину, яка знаходиться в діапазоні від 800 до 1400 г/м2. Цей показник підбирається індивідуально, залежно від призначення ємності та виду рідини для передбачуваного зберігання.

  Капітальний ремонт резервуарів відбувається максимально комфортно, оскільки вкладка для кожної ємності виготовляється за індивідуальними параметрами внутрішнього обсягу. Виміри проводяться фахівцями нашої компанії, щоб унеможливити помилкове зняття мірок. Після того ми робимо вкладиш, компанія самостійно проводить його професійну установку.

  Щоб отримати більше інформації про продукт та процедуру, можна зв’язатися з нами по телефону. Додатково ми надаємо можливість для отримання консультації щодо матеріалу та прорахунку вартості всієї операції з реконструкції.

  Оформити заявку

   Наші клієнти
   Наші партнери
   500+ компаній
   20 країн
   Більше ніж 500 компаній із 20 країн
   світу
   використовують продукцію
   FLEXSOL для герметичного
   зберігання рідин та газів
   Наша продукція
   на карті світу