FAQ

ЯКІ ВИМОГИ ІСНУЮТЬ В УКРАЇНІ ДЛЯ РОБОТИ З ПАЛИВОМ?

Акцизний склад не реєструють особи, які виконують одночасно такі вимоги (п. 14.1.6. ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#Text):

 • мають приміщення або території, на кожній із яких загальна місткість розташованих ємностей для навантаження-розвантаження і зберігання пального не перевищує 200 куб. м;
 • протягом календарного року отримують пального не більше ніж 1000 куб. м. При цьому не враховують обсяг пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які є відповідні ліцензії і яка коштує 780 грн. на рік;
 • використовують пальне винятково для потреб власного споживання чи промислової переробки і не провадять операцій з реалізації та зберігання пального іншим особам.

Для платників єдиного податку четвертої групи не обмежують місткість ємностей, але обсяги річних закупівель пального не мають перевищувати 10 000 куб.м. без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідні ліцензії

Усі інші суб’єкти господарювання, які провадять операції з пальним, однак не можуть виконати наведені вище умови,  зобов’язані стати платниками акцизного податку, зареєструвати місця зберігання пального як акцизні склади, отримати унікальний номер та  вести відповідний облік та звітність (ст. 213, 230 ПКУ).

Витрато та рівнеміри потрібні тількі у разі реєстрації акцизного складу.

Варто зазначити, що тільки в Україні існують такі обмеження і для звітності на акцизних складах використовують рівнеміри, замість вузлів обліку (витратомірів). Але поки що маємо що маємо

ЧИ Є НАЙМЕНЬША ЙМОВІРНІСТЬ ВИТОЧКИ РІДИНИ З РЕЗЕРВУАРУ?

Потрібно відзначити, що в розвинених країнах вже багато років для виробництва гнучких резервуарів застосовується технологія зварювання струмом високої частоти замість ручного зварювання гарячим повітрям. Компанія Flexsol – єдиний в Україні виробник, який використовує ТВЧ технологію зварювання тканин.
Для абсолютної герметичності запатентована компанією технологія захисту шва зварного DOUBLE SEAM PROTECTION. Проникнення агресивних речовин у кордову основу та порушення цілісності неможливе.
Однак при зберіганні маслянистих рідин або рідких добрив можливе капілярне проступання крізь мікропори тканин. Це природний процес, зумовлений різкою зміною температур на поверхні резервуара.

Наше виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами якості ISO 9001-2015. Ми відповідаємо за наш продукт, гарантуючи високий рівень безпеки та тривалу експлуатацію виробів.

ЧОМУ ВИ ВВАЖАЄТЕ ГНУЧКІ РЕЗЕРВУАРИ НАЙКРАЩИМ РІШЕННЯМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РІДИН?

Почнемо з того, що гнучкі резервуари – найвигідніший спосіб зберігання. Крім економії коштів, ви позбавляєте себе від питань узгодження установки, підготовки дозвільної документації, а також будівельних робіт, зведення фундаменту тощо. Крім безлічі переваг, таких як мобільність, швидкість та інертність, ви даєте свій внесок у захист навколишнього середовища, адже резервуари Flexsol не завдають шкоди грунту, виключають появу запаху та витік рідин.

ЯКИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ?

Ми надаємо гарантію на продукцію 5 років. За дотриманням всіх норм, термін експлуатації виробів більше 10 років.

НАВІЩО ПЕРЕХОДИТИ НА ГНУЧКІ РЕЗЕРВУАРИ, КОЛИ Є СТАРІ ДОБРІ МЕТАЛЕВІ ЦИСТЕРНИ?

Щодо старих помічено правильно, адже зберігати продукти в твердо-каркасних виробах – справді минуле століття. Гнучкі резервуари – це ємності нової генерації, які мають значні переваги перед своїми попередниками. З гнучкими резервуарами Flexsol ви забудете про такі терміни як корозія, «мертвий залишок», та виділення додаткових коштів на ремонт металевих конструкцій. Наші резервуари мобільні, мають малу вагу та габарити у порожньому стані, що дозволяє легко перевозити їх. А встановлення на підготовленому майданчику займе менше години.

ЧИ МОЖНА ЗБЕРІГАТИ РЕЗЕРВУАРИ НА ВУЛИЦІ?

Так можна. Наші ємності стійко витримують перепади температур як у холодну, так і спекотну пору року від -30 до +70 С для резервуарів із тканини з ПВХ покриттям та -50 до +90 С для резервуарів із тканини з ТПУ покриттям.

Однак хочемо відзначити, що важливо попередньо ознайомитися з умовами експлуатації рідини, що зберігається, і дотримуватися необхідних для неї вимог.

ЧИ ПОТРІБНО ВСТАНОВЛЮВАТИ НАВІС ЧИ НАНОСИТИ СПЕЦІАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ НА РЕЗЕРВУАР, ЩОБ УНИКНУТИ СОНЯЧНОГО ВПЛИВУ?

Ні, не треба. Резервуари Flexsol несприйнятливі до УФ-випромінювання. Вони не розсихаються та не покриваються тріщинами, як резервуари минулого покоління, які виготовлялися з гуми. Наші резервуари виготовлені із міцної поліефірної тканини зі стійким до впливу зовнішнього середовища та агресивних рідин покриттям.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КУБ ЗБЕРІГАННЯ?

Вартість одного куба сховища залежить від типу резервуара та його розмірів, але мінімальна ціна – від 30 євро на куб.

ЧИ МОЖНА ПРОТКНУТИ РЕЗЕРВУАР НОЖЕМ/ АРБАЛЕТОМ/ СЕКІРОЮ ТА ІНШИМИ «СУЧАСНИМИ» ВИДАМИ ЗБРОЇ?

За великим бажанням та особливій ​​цілеспрямованості можна все. Так само, як і привести в непридатність металеву ємність. Тут вже питання про навмисне знищення чи пошкодження чужого майна, яке регулюється на законодавчому рівні, а саме статтею 194 Кримінального кодексу України.

Всіх недоброзичливців і заздрісників не позбутися. Тому рекомендуємо подбати про захист приватної власності від проникнення зловмисників, які б завдали матеріальних збитків цінним речам у господарстві. Як варіант – встановити сигналізацію чи найняти охорону.

Будь-яке ж випадкове технічне ушкодження можна вирішити в найкоротші терміни за допомогою ремкомплекту, що йде в наборі до резервуара при продажі.

Маєте питання?

ОТРИМАЄТЕ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
ВІД НАШИХ ФАХІВЦІВ, ЗАЛИШИВ
СВОЇ КОНТАКТИ ТУТ.

    Наші клієнти
    Наші партнери
    500+ компаній
    20 країн
    Більше ніж 500 компаній із 20 країн
    світу
    використовують продукцію
    FLEXSOL для герметичного
    зберігання рідин та газів
    Наша продукція
    на карті світу