FAQ

ЧОМУ ВИ ВВАЖАЄТЕ ГНУЧКІ РЕЗЕРВУАРИ НАЙКРАЩИМ РІШЕННЯМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РІДИН?

Почнемо з того, що гнучкі резервуари – найвигідніший спосіб зберігання. Крім економії коштів, ви позбавляєте себе від питань узгодження установки, підготовки дозвільної документації, а також будівельних робіт, зведення фундаменту тощо. Крім безлічі переваг, таких як мобільність, швидкість та інертність, ви даєте свій внесок у захист навколишнього середовища, адже резервуари Flexsol не завдають шкоди грунту, виключають появу запаху та витік рідин.

ЧИ Є НАЙМЕНЬША ЙМОВІРНІСТЬ ВИТОЧКИ РІДИНИ З РЕЗЕРВУАРУ?

Це можливо, якщо при виробництві не застосовується технологія зварювання струмом високої частоти або порушується технологія виробництва. Компанія Flexsol – єдиний в Україні виробник резервуарів, який застосовує інноваційну технологію захисту зварного шва DOUBLE SEAM PROTECTION. Наше виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами якості. Ми відповідаємо за наш продукт, гарантуємо високий рівень безпеки та тривалу експлуатацію виробів.

Для абсолютної герметичності використовується ізоляційна стрічка, що захищає шов ізсередини. Проникнення агресивних речовин у кордову основу та порушення цілісності неможливе. Саме тому витік резервуарів компанії Flexsol виключено.

ЯКИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ?

Ми надаємо гарантію на продукцію 5 років. За дотриманням всіх норм, термін експлуатації виробів більше 10 років.

НАВІЩО ПЕРЕХОДИТИ НА ГНУЧКІ РЕЗЕРВУАРИ, КОЛИ Є СТАРІ ДОБРІ МЕТАЛЕВІ ЦИСТЕРНИ?

Щодо старих помічено правильно, адже зберігати продукти в твердо-каркасних виробах – справді минуле століття. Гнучкі резервуари – це ємності нової генерації, які мають значні переваги перед своїми попередниками. З гнучкими резервуарами Flexsol ви забудете про такі терміни як корозія, «мертвий залишок», та виділення додаткових коштів на ремонт металевих конструкцій. Наші резервуари мобільні, мають малу вагу та габарити у порожньому стані, що дозволяє легко перевозити їх. А встановлення на підготовленому майданчику займе менше години.

ЧИ МОЖНА ЗБЕРІГАТИ РЕЗЕРВУАРИ НА ВУЛИЦІ?

Так можна. Наші ємності стійко витримують перепади температур як у холодну, так і спеку пору року від -50 до +90 С. Навіть різке падіння та підвищення температури повітря не знижують якість продукту, що знаходиться в резервуарах.

Однак хочемо відзначити, що важливо попередньо ознайомитися з умовами експлуатації рідини, що зберігається, і дотримуватися необхідних для неї вимог.

 

ЧИ ПОТРІБНО ВСТАНОВЛЮВАТИ НАВІС ЧИ НАНОСИТИ СПЕЦІАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ НА РЕЗЕРВУАР, ЩОБ УНИКНУТИ СОНЯЧНОГО ВПЛИВУ?

Ні, не треба. Резервуари Flexsol несприйнятливі до УФ-випромінювання. Вони не розсихаються та не покриваються тріщинами, як резервуари минулого покоління, які виготовлялися з гуми. Наші резервуари виготовлені із міцної поліефірної тканини зі стійким до впливу зовнішнього середовища та агресивних рідин покриттям.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КУБ ЗБЕРІГАННЯ?

Вартість одного куба зберігання – 30$

ЧИ МОЖНА ПРОТКНУТИ РЕЗЕРВУАР НОЖЕМ/ АРБАЛЕТОМ/ СЕКІРОЮ ТА ІНШИМИ «СУЧАСНИМИ» ВИДАМИ ЗБРОЇ?

За великим бажанням та особливій ​​цілеспрямованості можна все. Так само, як і привести в непридатність металеву ємність. Тут вже питання про навмисне знищення чи пошкодження чужого майна, яке регулюється на законодавчому рівні, а саме статтею 194 Кримінального кодексу України.

Всіх недоброзичливців і заздрісників не позбутися. Тому рекомендуємо подбати про захист приватної власності від проникнення зловмисників, які б завдали матеріальних збитків цінним речам у господарстві. Як варіант – встановити сигналізацію чи найняти охорону.

Будь-яке ж випадкове технічне ушкодження можна вирішити в найкоротші терміни за допомогою ремкомплекту, що йде в наборі до резервуара при продажі.

Маєте питання?

ОТРИМАЄТЕ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
ВІД НАШИХ ФАХІВЦІВ, ЗАЛИШИВ
СВОЇ КОНТАКТИ ТУТ.

  Наші клієнти

  Наші партнери

  500+ компаній
  20 країн
  Більше ніж 500 компаній із 20 країн
  світу
  використовують продукцію
  FLEXSOL для герметичного
  зберігання рідин та газів

  Наша продукція
  на карті світу