Ізоляційні накриття для біогазових установок від виробника

Високоміцна тканина та фурнітура (Європа, США)
UV-захист від сонячних променів

  Що таке ізоляційні накриття для біогазових установок

  Двошарове накриття FLEXSOL W Cover для біогазових установок забезпечує великий обсяг збору та зберігання газу. Double (W) Cover – це інноваційний подвійний мембранний дах із відносно великим змінним обсягом газосховища для біогазових установок та інших цілей. Погодні коливання практично не впливають на дах FLEXSOL W Cover завдяки купальній формі, що підтримується постійним тиском. Виготовляється індивідуально під клієнта.

  Варіанти застосування

  збір газу в водоочисних та біогазових установках
  короткострокове і тривале зберігання біогазу
  накриття для бункера зберігання відходів

  Переваги накриття

  01
  ВЕЛИКИЙ ОБСЯГ ЗБЕРІГАННЯ
  Змінний обсяг зберігання газу
  02
  УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Підходить для всіх європейських снігових та вітрових навантажень
  03
  ДОСТУПНІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  Легкий доступ для проведення технічного обслуговування та капітального ремонту
  04
  Ергономіка купола
  Найнижче навантаження на силос при напівсферичній конструкції
  05
  НАДІЙНІСТЬ
  Низька чутливість до вітру та менша ймовірність накопичення снігу завдяки стійкій конструкції

  Приклади наших робіт

  FLEXSOL W Cover – це подвійне мембранне накриття, в якому зовнішня оболонка завжди знаходиться під тиском. В результаті дощ, сніг та вітер мають незначний вплив.

  Міцне накриття та газгольдер

  Завдяки високій хімічній стійкості та механічній міцності тканини, накриття W Cover відповідає найвищим стандартам якості. Нові технології високочастотного зварювання дозволяють мембранам краще сприймати двовісні сили, що діють на них. При виборі напівсферичної моделі на стінку силос діє мінімально можлива сила.

  W Cover має величезну перевагу перед дахами силосів завдяки широким можливостям зберігання газу та здатності працювати як кришка для метантенка або вторинного метантенка для тимчасового збирання газу. Зрозуміло, W Cover відповідає всім місцевим та європейським екологічним нормам.

  Індивідуальний підхід

  Кожна кришка W Cover виготовляється на замовлення з урахуванням побажань клієнта та оцінки зовнішніх факторів. Кришка складається з верхньої і нижньої мембран, що окремо встановлюються, які виготовляються з двовісних армованих тканин з високоякісним хімічно стійким покриттям з ПВХ.

  Максимальна змінна ємність для зберігання газу
  Кришки W Cover мають величезну ємність для зберігання газу та пропонуються для силосів діаметром до 40 метрів. Робочий тиск до 5 мбар – не проблема. Вищий тиск може бути забезпечений на запит. Натяжні ремені та сітка підтримують верхню та нижню мембрани від ситуацій зниженого тиску та підтримують факельні виходи сірчаних компонентів.

   

  Встановлення накриття

  Кришка FLEXSOL W Cover поставляється на будівельний майданчик у зібраному вигляді. За бажанням монтаж проводиться на місці нашої власної монтажної бригади (бригади).
  Опорні ремені (тягове зусилля 2500 кг) та захисна та десульфуризаційна сітка (міцність нетто 400 кг/м2) встановлюються під кутом. Як опція можуть бути передбачені сервісні отвори. Шар дерев’яних балок не потрібний, що дозволяє заощадити значну суму грошей. FLEXSOL має у своєму розпорядженні спеціально навчені фахівці, які забезпечують шеф-монтаж на місці установки.

  Технічне обслуговування

  Кришка FLEXSOL W Cover повинна бути піддана візуальному огляду через регулярні проміжки часу. Необхідно перевіряти рівень гліколю та точку замерзання гліколю в клапані надлишкового/зниженого тиску.

  Широта застосування забезпечується за рахунок високої якості біогазових накриттів та максимально високої щільності виробу. Додатково товар проходить перевірку на якість, щоб унеможливити появу витоків.

  Підібрати необхідний варіант у потрібному розмірі можна на нашій компанії. За потреби ми проведемо докладну консультацію та допоможемо з вибором продукції.

  Читати повністю
  Оформити заявку

   Наші клієнти

   Відгуки наших клієнтів

   Наші партнери

   500+ компаній
   20 країн
   Більше ніж 500 компаній із 20 країн
   світу
   використовують продукцію
   FLEXSOL для герметичного
   зберігання рідин та газів

   Наша продукція
   на карті світу