Інноваційні продукти
для захисту навколишнього середовища

Життєдіяльність людини надає згубний та руйнівний вплив на екосистему планети. Люди нещадно використовують її ресурси, але не завжди дбають про гармонійні взаємини, не приділяючи належної уваги питанням захисту навколишнього середовища, утилізації продуктів та рідин, герметизації отруйних речовин та безпеки природи загалом.

наша
місія
Зберегти планету придатною для життя,
створюючи ефективні рішення
для герметичного зберігання рідин.

Чому вибирають нас

01
Проектування
02
ЯКІСТЬ
03
ВИРОБНИЦТВО
04
СЕРВІС
05
ГАРАНТІЯ
Проектування

Проектний відділ здійснює розрахунок та візуалізацію виробів, для того щоб передбачити всі нюанси заздалегідь:

– враховуємо технічні характеристики продукції та обладнання, виходячи з передбачуваного навантаження та інтенсивності експлуатації
– створюємо найбільш підходяще рішення для максимального задоволення потреб клієнта

ЯКІСТЬ

Виробнича база компанії – це сучасне європейське ТВЧ обладнання FIAB 900, яке дозволяє здійснювати з’єднання тканин струмом високої частоти. Комплексний нагрівання матеріалу рівня молекулярного плавлення забезпечує монолітне з’єднання окремих елементів. Для абсолютної герметичності, тривалого терміну експлуатації та високого рівня безпеки виробів компанія Flexsol розробила інноваційну технологію захисту зварного шва – DOUBLE SEAM PROTECTION. В її основі лежить система подвійного захисту – зварювання струмом високої частоти забезпечує первинну герметизацію з’єднання, а ізоляційна стрічка захищає шов зсередини. Проникнення агресивних речовин у кордову основу і, як наслідок, порушення цілісності неможливе.

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво FLEXSOL сертифіковане за міжнародними стандартами якості та працює строго відповідно до критеріїв системи управління якістю ISO 9001:2015. Для нас цей документ не PR інструмент, а реальне розпорядження та посібник для щоденних процесів, спрямованих на задоволення потреб клієнта. Що це означає? – Матеріал та комплектуючі завжди в наявності – Виготовлення на замовлення відбувається згідно із заявленими термінами – Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва – Доставка та монтаж здійснюється у зручний час з дотриманням вимог безпеки.

СЕРВІС

Одне з основних умов довгої служби виробів – правильний монтаж на місцевості. Ми надаємо всю необхідну інформацію щодо встановлення та експлуатації в інструкції та відеоматеріалах. Ви можете здійснити монтаж самостійно, використовуючи посібник FLEXSOL або надати це нашій сервісній бригаді. Після завершення робіт фахівці проводять інструктаж та навчають персонал замовника. 

ГАРАНТІЯ

Ми гарантуємо якість продукції протягом 5 років з моменту відвантаження, термін експлуатації виробів більше 10 років. У разі непередбаченої ситуації, ви гарантовано отримуєте: – Виїзд сервісної бригади до місця знаходження об’єкта – екстрений ремонт на місці, ліквідація течі, герметизація полотна – При необхідності ґрунтовний ремонт виробу на виробництві – Або повну заміну виробу на нове з ідентичними характеристиками

500+ компаній
20 країн
Більше ніж 500 компаній із 20 країн
світу
використовують продукцію
FLEXSOL для герметичного
зберігання рідин та газів
Наші клієнти
Наші партнери