Гнучкі резервуари від виробника

Мобільне рішення для економічного зберігання рідин з установкою від 2-х днів
5 років гарантії
Високоміцна тканина та фурнітура (Європа, США)
UV-захист

  Об`єм5 м – 500 м3
  Що таке гнучкі резервуари

  Гнучкий резервуар – це еластична ємність, яка застосовується для зберігання та транспортування рідин, таких як добрива, вода, паливо, олія, промислові та сільськогосподарські стоки. Для виготовлення резервуарів для нафтопродуктів Flexsol використовує полімерну тканину посиленого плетіння з поліуретановим покриттям, яка захищає вироби як від зовнішніх факторів навколишнього середовища, так і впливу рідини зсередини.

  Які рідини зберігають у гнучких резервуарах
  Добрива
  (КАС та РКД)
  Вода технічна
  Нафтопродукти
  Вода для пожежогасіння
  Промислові стоки
  Вода питна
  Переваги гнучких резервуарів
  01
  Вигода
  Значно вигідніше, ніж жорстко-каркасні вироби
  02
  Зручність
  Просте транспортування та монтаж.
  Великий обсяг завантаження при малій вазі та габаритах у порожньому стані
  03
  Герметичність
  Немає запаху, немає витоку,
  немає шкоди для ґрунту
  04
  Швидкість
  Установка на підготовленій території займає менше години
  05
  Інертність
  На відміну від металевих ємностей, не вступає в реакцію з речовиною зберігання
  06
  Мобільність
  Не вимагають будівельних робіт, зведення фундаменту і дозвільної документації
  Приклади наших робіт

  КОМПАНІЯ FLEXSOL РОЗРОБИЛА ТЕХНОЛОГІЮ

  ЗАХИСТУ ЗВАРНОГО ШВА – DOUBLE SEAM PROTECTION

  01
  Нагрівання матеріалу здійснюється зсередини, утворюючи монолітне з'єднання. Максимальна температура зосереджена на з'єднуючихся поверхнях, а мінімальна - на зовнішніх. Зовнішні поверхні не нагріваються, що знижує деформацію в зоні шва.
  02
  Для абсолютної герметичності використовується ізоляційна стрічка, яка захищає шов зсередини. Це дозволяє виключити порушення цілісності та проникнення агресивних речовин до кордової основи.
  03
  З'єднання тканини здійснюється за допомогою струму високої частоти. Комплексний нагрів матеріалу до рівня молекулярного плавлення дозволяє досягти монолітного з'єднання окремих елементів.
  Гнучкі резервуари для зберігання рідин та газів від виробника

  Гнучкі ємності для рідин – це спеціалізовані резервуари, які виготовляють з полімерної тканини. Вони використовуються для тривалого зберігання або перевезення різних складів, у тому числі і агресивних. Наприклад, питної чи технічної води, добрив, побутових та промислових стоків, бензину чи солярки, машинного масла, нафти тощо. Подібні резервуари є універсальними, але при виборі рекомендується враховувати тип рідини, яку планується зберігати, а також її фізико-хімічні особливості. Подібні вироби відрізняються високою міцністю та надійністю, а середній термін їхньої служби становить 20–25 років.

  Випускати гнучкі резервуари із полімерної тканини почали ще за часів Другої світової війни. З неї робили паливні баки для винищувачів та бомбардувальників, що дозволяло знизити їхню вагу та збільшити корисне навантаження. Також матеріал використовували в Антарктиці для експедицій, виготовляючи з нього 40-кубові ємності для палива. Вони важили приблизно 350 кілограмів і в складеному стані займали досить мало місця, завдяки чому їх можна було транспортувати та використовувати повторно. Також з кінця 50-х років минулого століття із полімерної тканини стали робити паливні баки для спортивних автомобілів та військової техніки.

  Переваги виробів

  М’які резервуари мають низку переваг, серед яких можна виділити:

  1. Відносно невелика вага та габарити. Це дозволяє легко перевозити їх на потрібне місце, не використовуючи підйомні крани та іншу важку техніку.
  2. Стійкість до впливу ультрафіолету та агресивних рідин. Матеріал не розкладається та не деградує на сонці, тому його можна використовувати навіть у чистому полі. При цьому він витримує контакт із агресивними середовищами та не покривається корозією.
  3. Високий рівень міцності. Полімерна тканина витримує серйозні навантаження без деформації чи розриву, що дозволяє використовувати її у складних умовах.
  4. Герметичність. Рідина, що знаходиться в ємності, надійно захищена від будь-яких природних явищ або перебігу. Ми гарантуємо, що всередину не потрапить сніг, дощ, пил та ін.
  5. Практичність. Для встановлення ємності не потрібно отримувати дозвіл або погоджувати монтаж, оскільки їй не потрібний фундамент. Досить просто підготувати основу та встановити її в заданому місці.

  Серед плюсів і ціна гнучкого резервуара. Він значно дешевше класичних металевих, при цьому перевершує їх за своїми характеристиками та мобільністю. Особливий догляд ємності не потрібен: її не доведеться постійно підфарбовувати, очищати тощо. Це також значно знижує витрати на експлуатацію.

  Різновиди виробів

  Існує кілька типів тканини, з якої виготовляються гнучкі ємності. Підбір здійснюють з урахуванням того, що саме планується в них зберігати:

  • Стандартна тканина з полівінілхлоридним покриттям підходить для зберігання технічної води. Її можна використовувати для купання, інших санітарних цілей, поливу або гасіння пожеж. Об’єм ємності може досягати 500 м3.
  • Тканина з покриттям із ПВХ та додаванням пластифікаторів підходить для зберігання рідких добрив та промислових стоків. Цей матеріал витримує контакт із агресивними рідинами і не дає їм випаровуватися. Об’єм резервуару може досягати 500 м3.
  • ПВХ-текстиль із спеціальним покриттям, яке виключає міграцію фталатів, підходить для зберігання та транспортування питної води. Вона буде повністю безпечною для вживання та не набуде неприємного смаку. Об’єм резервуарів може досягати 500 м3.
  • Текстиль, покритий термопластичним поліуретаном, підходить для зберігання палива (гасу, бензину, солярки, трансформаторної олії та ін.). Місткість баків може змінюватись від 3 до 300 м3.
  • Тканина з покриттям з полівінілхлориду та етиленвінілацетату використовується для зберігання сирої нафти.
  • Ємності з ПВХ та поліуретану підходять для харчових олій (соняшникової, оливкової, рапсової та ін.). Зазначимо, що у м’яких ємностях немає можливості проводити регулярне очищення та фільтрацію олії, тому вони не дуже підходять для тривалого зберігання. Зазвичай їх використовують як вкладку в наявні каркасні конструкції.

  Якщо ви вагаєтесь з підбором відповідних матеріалів, то завжди можете зателефонувати або написати нам. Наші менеджери детально проконсультують вас з усіх питань та допоможуть купити м’який резервуар, який ідеально підійде для ваших цілей.

  Чому варто звернутися до нас

  Компанія «Флексол» займається виготовленням та продажем гнучких ємностей понад 10 років. Наша продукція успішно використовується як в Україні, так і в інших країнах Європи. Вона має офіційну гарантію 5 років, при цьому термін її експлуатації перевищує 15–20 років.

  Наші переваги:

  1. Наявність власного проектного відділу. Це дозволяє нам створювати конструкції на індивідуальне замовлення, розраховуючи їх з урахуванням усіх особливостей експлуатації.
  2. Використання швейцарського ТВЧ-обладнання. Сполука матеріалу проводиться шляхом плавлення під дією струмів високої частоти, завдяки чому тканина спаюється на молекулярному рівні. Шов захищається за спеціальною технологією, що гарантує його повну герметичність.
  3. Сертифіковане провадження. Ми виготовляємо промислові резервуари для рідин в Україні, які повністю відповідають усім стандартам якості, що діють.
  4. Повноцінний сервіс. Ми допоможемо вам облаштувати майданчик для розміщення ємностей, навчимо персонал правильно використовувати вироби, надамо всю необхідну інформацію для самостійного монтажу.
  5. Детальні консультації з будь-яких питань. Ми чудово розуміємося на тому, чим займаємося, тому ви можете звертатися до нас у будь-який час. Менеджери допоможуть вам підібрати ємності потрібного обсягу зі спеціалізованих тканин, розкажуть, як найвигідніше оформити покупку, організують доставку та ін.

  Телефонуйте — ми працюємо без перерв та вихідних.

  Каталог нашої продукції прямо тут

  Оформити заявку

   Наші клієнти
   Відгуки наших клієнтів
   Наші партнери
   500+ компаній
   20 країн
   Більше ніж 500 компаній із 20 країн
   світу
   використовують продукцію
   FLEXSOL для герметичного
   зберігання рідин та газів
   Наша продукція
   на карті світу