Гнучкі резервуари від виробника

Мобільне рішення для економічного зберігання рідин з установкою від 2-х днів

5 років гарантії
Високоміцна тканина та фурнітура (Європа, Америка)
UV-захист

  Об'єм10 м3 – 500 м3

  Що таке гнучкі резервуари?

  Гнучкі резервуари – інноваційний продукт для зберігання і транспортування рідин: добрив, води, палива, мастил, промислових і сільськогосподарських стоків. Резервуари виготовляються з міцної поліефірної тканини зі стійким до впливу зовнішнього середовища і агресивних рідин покриттям.

  Які рідини зберігають
  в гнучких резервуарах

  ДОБРИВА
  (КАС І РКД)
  ВОДА ТЕХНІЧНА
  НАФТОПРОДУКТИ
  ВОДА ДЛЯ ПОЖЕЖОГАСІННЯ
  ПРОМИСЛОВІ СТОКИ
  ВОДА ПИТНА

  Переваги гнучких резервуарів

  01
  ВИГОДА
  Значно вигідніше, ніж
  жорстко-каркасні вироби
  02
  ЗРУЧНІСТЬ
  Просте транспортування та монтаж.
  Великий обсяг завантаження при малій
  вазі та габаритах в порожньому стані
  03
  ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
  Немає запаху, немає витоку,
  немає шкоди для грунту
  04
  ШВИДКІСТЬ
  Установка на підготовленій
  території займає менше години
  05
  ІНЕРТНІСТЬ
  На відміну від металевих ємностей,
  не вступає в реакцію з речовиною зберігання
  06
  МОБІЛЬНІСТЬ
  Не вимагають будівельних робіт,
  зведення фундаменту
  і дозвільної документації

  КОМПАНІЯ FLEXSOL РОЗРОБИЛА ТЕХНОЛОГІЮ

  ЗАХИСТУ ЗВАРНОГО ШВА – DOUBLE SEAM PROTECTION

  01
  Нагрівання матеріалу здійснюється зсередини, утворюючи монолітне з'єднання. Максимальна температура зосереджена на з'єднуючихся поверхнях, а мінімальна - на зовнішніх. Зовнішні поверхні не нагріваються, що знижує деформацію в зоні шва.
  02
  Для абсолютної герметичності використовується ізоляційна стрічка, яка захищає шов зсередини. Це дозволяє виключити порушення цілісності та проникнення агресивних речовин до кордової основи.
  03
  З'єднання тканини здійснюється за допомогою струму високої частоти. Комплексний нагрів матеріалу до рівня молекулярного плавлення дозволяє досягти монолітного з'єднання окремих елементів.

  Гнучкі резервуари від виробника

  Історія

  Першими виробниками гнучких ємностей була британська компанія Marston Excelsior, яка використовувала паливні баки із спеціальної прогумованої тканини для бомбардувальників Vickers Wellington, винищувачів de Havilland Mosquito та Spitfire у Другій світовій війні для зниження льотної ваги.

  У 1962 року для зберігання мазуту в Антарктиці використовувалися 40-кубові гнучкі резервуари з неопренового каучуку, які у порожньому стані важили лише 340 кг. Вони чудово себе показали у вічній мерзлоті Антарктики. З кінця 50-х років гнучкі резервуари стали застосовувати для паливних баків у ралійних автомобілях та військовій техніці. Вони стали активно використовуватися для зберігання та транспортування різних рідин від формальдегіду до фруктового соку. Найбільшу популярність м’які ємності набули у французьких фермерів, які стали їх використовувати для збирання дощової води, поливу, напування худоби, зберігання стоків і гною і цілком успішно це роблять останні досі.

  Гнучкі резервуари та їх призначення

  Гнучкі резервуари, які ми виробляємо, це м’які ємності, виконані з високоміцного текстилю з полімерним покриттям. На вигляд вони схожі на велику грілку, яку можна заповнювати рідинами. Це рідкі добрива, промислові стоки, відходи винного виробництва, дощова вода, дизельне паливо, бензин, сира нафта, трансформаторна олія, питна вода та вода для технічних потреб. Залежно від рідини ми підбираємо матеріал, який підходить для її зберігання:

  • Рідкі добрива (КАС 28-30-32 та РКД) та деякі промислові стоки – тканина з ПВХ покриттям та спеціальними пластифікаторами для стійкості покриття до агресивних речовин. Для цього ми виробляємо м’які резервуари ємністю від 10 до 500 м3 (це від 13 до 650 тонн КАС);
  • Вода для поливу, пожежних та санітарних цілей – стандартна тканина з ПВХ покриттям (ємності від 5 до 500 м3);
  • Для тимчасового зберігання питної води ми використовуємо тканини з покриттям, що унеможливлює міграцію фталатів з європейським сертифікатом, що підтверджує безпеку матеріалу (м’які ємності від 5 до 500 м3).
  • Дизель, трансформаторна олія, бензин та гас – тканина з ТПУ покриттям (резервуари від 3 до 300 м3);
   Тканина з покриттям із суміші ЕВА та ПВХ – це гумоподібний матеріал, який більш стійкий до агресивних олій, таких як сира нафта.
  • Для харчових олій, включаючи оливкову, рослинну та рапсову, рекомендуються використовувати тканину з покриттям із з’єднання ПВХ та поліуретану. М’які ємності для олії дуже актуальний для України продукт, проте проблема полягає в тому, що форма гнучкого резервуару не дозволяє проводити його регулярне очищення і відповіді на цю проблему немає жодного виробника тканин. Тому, як варіант, ми рекомендуємо її для вкладишів у жорстко-каркасні ємності.

  Основними перевагами еластичних резервуарів є:

  • мобільність, що дозволяє у зібраному стані їх легко доставляти в будь-яку точку світу та змінювати локацію надалі;
  • стійкість до агресивних рідин, яка не властива металу;
   міцність тканини дозволяє їй витримувати надзвичайні навантаження. Максимальний об’єм для ємностей, що вільно лежать, досягає 2000 м3!
  • герметичність, що абсолютно необхідно для безпечного зберігання небезпечних рідин
  • швидкість, з якою ви можете організувати склад зберігання будь-де у найкоротші терміни. У більшості випадків відсутня необхідність отримання дозвільної документації та проектних погоджень, а підготовка підстави для встановлення займає лічені дні;

  На свою продукцію «Флексол» дає гарантію 5 років, але на практиці еластичні ємності є набагато довше до 25 років. Часто з допомогою резервуарів організують склади великого обсягу зберігання, з’єднуючи між собою кілька окремих ємностей з допомогою простого трубопроводу. FLEXSOL виробляє резервуари об’ємом 5, 10, 50, 100, 150, 250, 500 м3 і більше, а також виконує індивідуальні замовлення під розміри існуючого у клієнта майданчика.
  Для розміщення м’яких ємностей не потрібно спеціально заливати фундамент. Достатньо вільного рівного утрамбованого майданчика, очищеного від предметів, які можуть його пошкодити.

  Технологія

  Існують різні технології зварювання полімерних тканин, однак єдиний визнаний у розвинених країнах спосіб виробництва гнучких резервуарів або складної архітектури тенту – зварювання шарів тканин за допомогою ТВЧ обладнання. Це, безперечно, дорожчий спосіб, бо високочастотне обладнання коштує в рази більше, ніж ручні апарати гарячого повітря, проте ми спочатку орієнтувалися на міжнародний бізнес і саме це дозволило нашій українській продукції вийти на європейські ринки і стати конкурентними в більш ніж 20 країнах світу.

  При використанні у виробництві методу нагрівання апаратами гарячого повітря, знижується якість швів, що зварюються, яке потрапляє в залежність від здібностей оператора – його рук і голови. Зварювання ТВЧ виключає найменші похибки, тому що матеріал нагрівається рівномірно зсередини за заданими електроніками під певний матеріал параметрами. Компанія Flexsol використовує саме цей спосіб, працюючи на сучасному високочастотному європейському обладнанні Fiab 900. Шви повинні бути абсолютно герметичні, лише в цьому випадку гарантується відсутність протікання рідини або травлення газів. Визначити їхню якість можна візуально. Якщо шви монолітні з чіткими як під лінійку контурами – цей виріб зроблено добротно.

  Якість обраної тканини, європейська фурнітура, технологічність обладнання та професійна підготовка фахівців визначають надійність і довговічність виробленої нами продукції.

  Вимагайте на тканині, з яких виготовлений резервуар та комплектуючі, сертифікати, що підтверджують їх відповідність стандартам якості.

  Компанія FLEXSOL сертифікована за міжнародними стандартами якості управління підприємством ISO 9001-2015 TUV NORD. Сертифікат відповідності можна перевірити на офіційному сайті, де ви не знайдете липу від укрпатента.

  Призначення

  М’які ємності використовуються:

  • в Сільському господарстві для зберігання рідких добрив, води та стоків;
  • в Армії та МНС для зберігання та транспортування палива, питної та технічної води, для збільшення запасів води на пожежних станціях;
  • в Муніципалітеті для тимчасового зберігання води під час ремонтних робіт та проведення фестивалів, зберігання стічних вод;
  • в Промисловості для пожежних ємностей, герметичного зберігання стоків, трансформаторної олії та води для технічних потреб.

  FLEXSOL не тільки пропонує купити гнучкі резервуари, але й виконує проектні роботи, доставку, монтаж на місцевості та сервісне обслуговування. Всі вироби проходять лабораторні тести шляхом перевірки якості зварних швів. Ми постачаємо як стандартну продукцію так і виконуємо персональні замовлення на вимогу замовника з комплектацією фурнітурою, насосним, фільтруючим та контрольним обладнанням, захисними огорожами та повною обв’язкою на місці

  Каталог нашої продукції прямо тут

  Читати повністю

  Наші клієнти

  Наші партнери

  500+ компаній
  20 країн
  Більше ніж 500 компаній із 20 країн
  світу
  використовують продукцію
  FLEXSOL для герметичного
  зберігання рідин та газів

  Наша продукція
  на карті світу