Гнучкі резервуари для нафтопродуктів від виробника

Мобільне рішення для економічного зберігання рідин з установкою від 2-х днів
5 років гарантії
Високоміцна тканина та фурнітура (Європа, США)
UV-захист

  Обсяг5 м3 – 300 м3
  Що таке гнучкі резервуари?

  Гнучкий резервуар – це еластична ємність, яка застосовується для зберігання та транспортування рідин, таких як добрива, вода, паливо, олія, промислові та сільськогосподарські стоки. Для виготовлення резервуарів для нафтопродуктів Flexsol використовує полімерну тканину посиленого плетіння з поліуретановим покриттям, яка захищає вироби як від зовнішніх факторів навколишнього середовища, так і впливу рідини зсередини.

  В Україні на даний момент діють обмеження, які не дозволяють використовувати м’які резервуари для торгівлі паливом та його перевезення. Тільки потреб підприємства чи мобільних складів пального на військових дислокаціях.

  Які рідини зберігають в гнучких
  резервуарах для нафти
  Склад зберігання нафтопродуктів у віддаленій та важко доступній місцевості
  Транспортування нафтопродуктів водним та повітряним транспортом
  Організація процесу очистки, ремонту або запуску
  в роботу стаціонарних нафтосховищ
  Переваги гнучких резервуарів для нафтопродуктів
  01
  Вигода
  Вартість ємності в 5 разів дешевша
  за металеві аналоги. До того ж,
  ви не витрачаєте кошти на підготовку фундаменту, роботу спецтехніки та
  використовуєте резервуари понад 10 років
  02
  Зручність
  Склад розміщується поруч із
  родовищем чи стратегічним об'єктом.
  Не вимагає будівельних робіт
  03
  Герметичність
  Немає запаху, немає витоку, немає
  шкоди для ґрунту. Абсолютна герметичність резервуару
  04
  Швидкість
  Швидкість монтажу/демонтажу та терміни виготовлення ємностей дозволять Вам оперативно реагувати на ситуацію. Організувати склад у 10 000 м3 за 7 днів силами бригади у 6 осіб
  05
  Термостійкість
  Ємності несприйнятливі до перепадів температур від -50 до +90 С.
  Не піддаються корозії, сейсмічно стійкі
  06
  Мобільність
  Невелика вага та габарити у
  складеному стані забезпечують
  просте транспортування. Резервуари
  легко спустошити та перевезти в інше
  місце після завершення робіт

  КОМПАНІЯ FLEXSOL РОЗРОБИЛА ТЕХНОЛОГІЮ
  ЗАХИСТУ ЗВАРНОГО ШВА – DOUBLE SEAM PROTECTION

  01
  Нагрівання матеріалу здійснюється зсередини, утворюючи монолітне з'єднання. Максимальна температура зосереджена на з'єднуючихся поверхнях, а мінімальна - на зовнішніх. Зовнішні поверхні не нагріваються, що знижує деформацію в зоні шва.
  02
  Для абсолютної герметичності використовується ізоляційна стрічка, яка захищає шов зсередини. Це дозволяє виключити порушення цілісності та проникнення агресивних речовин до кордової основи.
  03
  З'єднання тканини здійснюється за допомогою струму високої частоти. Комплексний нагрів матеріалу до рівня молекулярного плавлення дозволяє досягти монолітного з'єднання окремих елементів.

  Резервуари для нафтопродуктів

  постачаються в обсягах від 5 000 до 300 000 літрів палива для комерційних, цивільних та військових цілей.

  Гнучкі еластичні резервуари FLEXSOL можуть зберігати різні види палива, включаючи дизельне паливо, реактивне паливо, бензин, сиру нафту та трансформаторну олію, а також інші типи рідин, що потребують аналогічної хімічної стійкості.

  Хімічна сумісність

  Олії схильні до природної корозії для багатьох різних типів матеріалів, включаючи багато тканинні матеріали, які зазвичай використовуються для виготовлення гнучких резервуарів. Тому дуже важливо переконатися, що ваш матеріал сумісний з конкретним типом олії, яку необхідно зберігати кінцевому користувачеві. В іншому випадку гнучкий резервуар може пошкодитися і дати текти після декількох використання або при тривалому зберіганні.

  Які текстильні матеріали є оптимальними для зберігання різних типів нафтопродуктів?

  Мембрани з покриттям TPU (термопластичний поліуретан) рекомендуються для ароматичних олій, які є природно леткими. До ароматичних масел належать багато так звані ефірні олії, наприклад, бензин та дизельне паливо.

  Покриття з ПВХ/поліуретанового сплаву рекомендуються для харчових олій, включаючи оливкову, рослинну та рапсову олію. Як правило, флекситанки для цих цілей виготовляються з тканини із сумішшю ПВХ/ПУ покриття для надання їм більшої хімічної та абразивної стійкості.

  Сплав EVA/ПВХ – це гумоподібний матеріал, який більш стійкий до агресивних олій, таких як сира нафта. Сополімер EVA часто використовується не тільки для зберігання сирої нафти в гнучких резервуарах, а й для локалізації розливів нафти.

  Гнучкі резервуари для зберігання палива, також відомі як м’які еластичні резервуари, випускаються у військовому або комерційному виконанні різних розмірів та форм залежно від сфери застосування. Наші гнучкі ємності використовуються для різних секторів, включаючи промислові та комерційні заправки бензином, дизельним та реактивним паливом, резервуарів для зберігання палива на човнових заправних станціях, військових дислокацій та МНС. Часто використовуються для швидкого розгортання буферного (транзитного) складу палива або збільшення запасів на нафтобазах, що діють.

  Також доступні резервуари для трансформаторної олії та сирої нафти.

  Об’єм складу палива

  Обсяг зберігання – це одна з найважливіших характеристик, яка визначає решту характеристик флекситанків. Чим більша ємність, тим більша вага необхідного технічного текстилю. Крім того, резервуар більшого розміру повинен мати вищу адгезію покриття і більшу міцність на розрив, щоб витримати вагу рідини, що знаходиться всередині.

  Дуже важливо, що заповнення резервуара понад його номінальний обсяг може призвести до виходу з ладу самої ємності. Знання та дотримання номінальної місткості конкретного резервуару є вирішальним фактором для правильного зберігання нафтопродуктів.

  У нашому каталозі ви можете знайти резервуари різних розмірів. Для всіх операцій зберігання бензину і дизельного палива пропонуються резервуари більшого обсягу, а також спеціальні захисні вкладиші для стаціонарних резервуарів.

  Виготовлення резервуарів для нафтопродуктів: процес та його особливості.

  Горизонтальні резервуари для зберігання нафтопродуктів мають оболонку подушечного типу, яка є повністю герметичною завдяки використанню технології високочастотного зварювання. Шви виробу з’єднуються за допомогою зварного електрода, який нагріває основу тканини та з’єднує її на молекулярному рівні, при цьому верхній шар покриття не плавиться та не ушкоджується.

  Якість має значення

  М’які резервуари для нафтопродуктів виготовлені з використанням надміцних поліефірних тканин з поліуретановим покриттям або сплаву EVA/PVC, здатних витримувати найсуворіші умови та зберігати свої експлуатаційні характеристики при опадах, дії ультрафіолету та температурі від -50 до +90 градусів. Ці міцні та надійні паливні гнучкі баки призначені для того, щоб бути поза конкуренцією.

  Flexsol розробляє та виробляє гнучкі еластичні резервуари на власному заводі в Україні, що відповідає вимогам міжнародних стандартів якості ISO 9001-2015, щоб ефективно та якісно обслуговувати вас залежно від потреб.

  Усі резервуари для палива, ємності для сирої нафти або захисні оболонки для трансформаторної олії проходять випробування та затверджуються відповідно до жорстких стандартів якості.
  Для виготовлення паливних ємностей та резервуарів військового призначення використовуються лише високоякісні та безпечні для палива матеріали.

  Паливні резервуари для зберігання палива – стандартна комплектація:
  Гнучкий резервуар з клапанами та заливними/зливними з’єднаннями, ремонтний комплект

  Опціонально на вашу вимогу:

  • шланги та різні з’єднання
  • захисний басейн з металевим каркасом або підкладкою при укладанні в грунт
   (залежить від вимог країни)

  Легкі та компактні у порожньому стані, гнучкі баки дозволяють легко транспортувати та встановлювати їх у будь-якому місці. Проста схема розгортання та підключення дозволяє швидко збирати польові паливні сховища з кількох резервуарів для збільшення обсягу зберігання.

  Переваги зберігання нафти у гнучких резервуарах

  • Немає складних будівельних робіт і погоджень – досить прямої позбавленої абразивних хронів утрамбованого майданчика;
  • Міцність матеріалу, що дозволяє виготовляти резервуари ємністю до 300 кубічних метрів;
  • Унікальна мобільність – вага порожнього гнучкого резервуару, об’ємом 200 м3 у складеному вигляді всього 320 кг і міститься у багажнику позашляховика.
  • Після спустошення резервуар можна скласти і з легкістю транспортувати в інше місце.
  • Склад зберігання можна розташувати в важкодоступних місцях, на крайній півночі або в пустелі.
  • Швидке встановлення. Резервуар для палива об’ємом 200 м3 встановлюється на місцевості за 2 години силами 4-х пацанів.
  • Інертність. У гнучких резервуарах нафтопродукти зберігаються повністю герметично, тканина резервуара не сприйнятлива до корозії.
  • Економічність. Використання м’яких резервуарів для зберігання нафти скорочує витрати. Вартість гнучкої ємності в 3-4 рази дешевша, ніж металевих аналогів.

  Примітки щодо складу палива:

  Перед покупкою завжди консультуйтеся з державною та/або місцевою владою щодо обмежень або можливих дозволів, необхідних для зберігання палива у вашому регіоні. Правила деяких країн потребують вторинної захисної оболонки для палива при використанні гнучких паливних баків.

  На гнучкі резервуари надаються знижки обсягом.

  Ми розширюємо мережу наших партнерів, щоб покращити обслуговування та зв’язок з клієнтами, що знаходяться ближче до їхнього місцезнаходження.

  Ми можемо здійснювати поставки з кількох точок у Європі (Україна та Латвія), щоб забезпечити найкращі терміни та вартість транспортування.

  FLEXSOL запрошує до співпраці компанії, які готові надавати послуги найвищої якості та будувати довгострокові відносини, роблячи клієнтів задоволеними.

  Зателефонуйте нам, щоб зробити замовлення, або залиште заявку на сайті, і ми зробимо вам пропозицію у найкоротші терміни!

  Оформити заявку

   Наші клієнти
   Наші партнери
   500+ компаній
   20 країн
   Більше ніж 500 компаній із 20 країн
   світу
   використовують продукцію
   FLEXSOL для герметичного
   зберігання рідин та газів
   Наша продукція
   на карті світу