Гнучкі резервуари для води від виробника

Мобільне рішення для економічного зберігання рідин з установкою від 2-х днів
5 років гарантії
Високоміцна тканина та фурнітура (Європа, США)
UV-захист від сонячних променів

  Обсяг10 м3 – 500 м3
  Що таке гнучкі резервуари?

  Гнучкий резервуар – це еластична ємність, яка застосовується для зберігання та транспортування рідин, таких як добрива, вода, паливо, олії, промислові та сільськогосподарські стоки. Для виготовлення резервуарів Flexsol використовується спеціальна полімерна тканина посиленого плетіння, яка захищає вироби як від зовнішніх факторів навколишнього середовища, так і від впливу рідини зсередини.

  Які рідини зберігають
  в гнучких резервуарах для води
  Вода технічна
  Вода для пожежогасіння
  Вода питна
  Переваги гнучких резервуарів
  01
  ВИГОДА
  Значно вигідніше, ніж
  жорстко-каркасні вироби
  02
  ЗРУЧНІСТЬ
  Просте транспортування та монтаж.
  Великий обсяг завантаження при малій
  вазі та габаритах в порожньому стані
  03
  ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
  Немає запаху, немає витоку,
  немає шкоди для грунту
  04
  ШВИДКІСТЬ
  Установка на підготовленій
  території займає менше години
  05
  ІНЕРТНІСТЬ
  На відміну від металевих ємностей,
  не вступає в реакцію з речовиною зберігання
  06
  МОБІЛЬНІСТЬ
  Не вимагають будівельних робіт,
  зведення фундаменту
  і дозвільної документації

  КОМПАНІЯ FLEXSOL РОЗРОБИЛА ТЕХНОЛОГІЮ
  ЗАХИСТУ ЗВАРНОГО ШВА – DOUBLE SEAM PROTECTION

  01
  Нагрівання матеріалу здійснюється зсередини, утворюючи монолітне з'єднання. Максимальна температура зосереджена на з'єднуючихся поверхнях, а мінімальна - на зовнішніх. Зовнішні поверхні не нагріваються, що знижує деформацію в зоні шва.
  02
  Для абсолютної герметичності використовується ізоляційна стрічка, яка захищає шов зсередини. Це дозволяє виключити порушення цілісності та проникнення агресивних речовин до кордової основи.
  03
  З'єднання тканини здійснюється за допомогою струму високої частоти. Комплексний нагрів матеріалу до рівня молекулярного плавлення дозволяє досягти монолітного з'єднання окремих елементів.

  Багато людей замислюються про те, як правильно зберігати великі обсяги води. Використовувати для цього класичні металеві баки не завжди можливо. По-перше, вони покриваються корозією, по-друге, не завжди забезпечують необхідний рівень герметичності. Пластикові конструкції також не назвеш ідеальними: вони надають воді неприємний присмак, швидко деградують від ультрафіолету та не витримують високі навантаження. Саме тому в усьому світі починають активно використовувати м’які резервуари для води, які виготовляються з міцної полімерної тканини. Вони можуть мати різну ємність (від 5 до 500 м3 та більше), а середній термін їх експлуатації перевищує 20 років.

  Гнучкий резервуар для води може бути встановлений практично в будь-якому місці. Для нього не потрібен повноцінний фундамент: достатньо просто підготувати майданчик, створивши рівну поверхню. Відповідно, вам не доведеться проводити узгодження або отримувати дозвіл на монтаж, що значно спрощує процес у порівнянні з традиційними металевими ємностями. Монтаж займає всього кілька хвилин: достатньо розгорнути виріб й укласти його на майданчик, після чого його можна наповнювати рідиною.

  Галузь застосування

  Ємність для води, купити яку ви можете в нашій компанії, підходить для зберігання як питної, так і технічної рідини. Вона може бути корисна як в побуті, так і на підприємствах, у сільськогосподарських холдингах, в МНС, армії та ін. Резервуари підходять для тривалого зберігання:

   

  1. Технічної, дощової, питної води. При цьому її не потрібно додатково обробляти або знезаражувати. Через те, що полімерна тканина не покривається корозією, рідина буде зберігати свої властивості досить довго.
  2. Пального (солярки, бензину, гасу), а також інших продуктів нафтохімії (технічні мастила, мазут та ін.). Також ємності можна використовувати і для транспортування різних складів.
  3. Промислових і сільськогосподарських рідин, зокрема відходів і добрив, кислот, лугів, бурових складів та ін.

  Також гумові ємності для води можуть використовуватися для зберігання та транспортування біогазу, отриманого на підприємствах сільського господарства, звалищах та ін. Вони часто застосовуються при ремонті каналізації або інших трубопроводів як тимчасові резервуари для зливу та зберігання відходів.

  Переваги виробів

  До плюсів подібних конструкцій можна віднести:

  • Доступну вартість і мінімальні експлуатаційні витрати. Ці вироби коштують в рази дешевше, ніж металеві. При цьому їх не потрібно підфарбовувати, очищати від корозії та ін.
  • Тривалий термін експлуатації. Якщо дотримуватися всіх розпоряджень виробника та ставитися до них з акуратністю, то ємності прослужать вам понад 20-25 років. При цьому гарантія на еластичні резервуари для води становить 5 років.
  • Малу вагу, компактність у згорнутому стані. Це полегшує процес перевезення та знижує загальний рівень витрат на організацію зберігання рідин. У більшості випадків для транспортування не доводиться використовувати підіймальні крани або іншу складну техніку.
  • 100%-ну герметичність. Матеріал не пропускає рідину ні всередину, ні назовні, тому можна не боятися витоків або псування продукту. У виробах можна зберігати навіть питну воду протягом тривалого часу — вона не зацвіте та не придбає неприємний присмак.
  • Високу міцність. М’яка ємність для води робиться зі спеціальної ПВХ-тканини з добавками та пластифікаторами. Вона витримує серйозні навантаження й не деградує від сонячного світла. Шви додатково зміцнюються, що забезпечує їх цілісність у будь-яких умовах.

  Також до плюсів можна віднести й те, що вироби можна виготовити в будь-якій формі та розмірах. Це дозволить вам встановити їх на вже наявні майданчики або вписати в кузов автомобіля за потреби.

  Технологія виробництва

  Виготовлення резервуарів для води здійснюється зі спеціальної сертифікованої полімерної тканини. Вона має міцну кордову основу, на яку напилюється ПВХ або інші матеріали, що забезпечують герметичність і необхідний рівень міцності. Компанії, які створюють ємності, використовують найрізноманітніші технології для зварювання полотен, але найбільш надійною вважається СВЧ-техніка. Ми застосовуємо саме її. Розглянемо, що вона собою являє.

  Полотно нагрівається струмом високої частоти, після чого з’єднується одне з одним. У цьому випадку зварювання проводиться на молекулярному рівні, завдяки чому шви виходять на 100% герметичними. Додатково їх захищають полімерною стрічкою, яка перешкоджає проникненню агресивної рідини до кордової основи. Зроблені за цією технологією шви виглядають монолітно, з чіткими контурами. Вони витримують величезні навантаження, завдяки чому вдається виробляти ємності об’ємом до 500 м3.

  Як замовити

  Якщо ви хочете купити резервуари для води, рекомендуємо звернутися до нашої компанії. Ми займаємося їх виробництвом і продажем, пропонуючи клієнтам вигідні умови співпраці. Щоб правильно вибрати підхожу ємність, вам потрібно знати, який саме тип рідини планується зберігати (вода, добрива, агресивна хімія та ін.), а також який обсяг вам необхідний. Зателефонуйте нам, і ми детально проконсультуємо вас з усіх питань. Ми пропонуємо:

  1. Доступні ціни на резервуари. Ми самостійно виробляємо їх, тому вам не доведеться переплачувати посередникам і перекупникам.
  2. Повноцінний сервіс. Ми можемо самостійно підготувати майданчик для монтажу або надати вам всі необхідні навчальні матеріали. Також ми проводимо навчання персоналу, розповідаємо про особливості експлуатації та ін.
  3. Офіційну гарантію, використання тільки сертифікованих тканин і швейцарського обладнання при виготовленні. Ми впевнені в якості своєї продукції та рекомендуємо її вам.

  Залишилися питання або потрібні консультації фахівців? Телефонуйте — ми працюємо без перерв або вихідних.

  Оформити заявку

   Наші клієнти
   Наші партнери
   500+ компаній
   20 країн
   Більше ніж 500 компаній із 20 країн
   світу
   використовують продукцію
   FLEXSOL для герметичного
   зберігання рідин та газів
   Наша продукція
   на карті світу